serwis-Bieruń-Naprawa tabletów i telefonów

Naprawa telefonów i tabletów Bieruń.Serwis pogwarancyjny
paczka 2Smart-Service GSM z ul. Worcella 2 w Częstochowie nie ogranicza się jedynie do napraw telefonów oraz tabletów Klientów z terenu Częstochowy gdzie znajduje się serwis.
Realizujemy również zlecenia z miejscowości i gmin ościennych i bardziej odległych. Obsługujemy między innymi takie miejscowości jak oczywiście  Bieruń . Serwis znajduje się na wprost wejścia do Technikum Gastronomicznego przy ul. Worcella 2 w Częstochowie. Łatwo nas znaleźć ale jeszcze łatwiej wysłać do nas uszkodzone urządzenie pocztą lub kurierem.

Realizujemy wysyłkowe naprawy z terenu całej Polski oraz zza granicy / o tym poniżej/. Po naprawie telefonu zostaje on odesłany przesyłką kurierską na adres podany w zleceniu naprawy, lub może być odebrany osobiście w serwisie przez zlecającego. Mieszkańców miejscowości Bieruń   i pobliskich – zapraszamy do skorzystania z usług Smart-Service GSM w w Częstochowie ul.Worcella 2.

Żeby naprawić telefon lub tablet nie musisz nawet wychodzić z domu !  Aby zlecić naprawę wysyłkową należy pobrać zlecenie naprawy, wypełnić je i z telefonem przesłać na adres naszego serwisu. Na adresy w Polsce i za granicą odsyłamy również telefony pozostawione w serwisie osobiście.

Szanowni Państwo, zlecenia naprawy telefonów połączone z przesyłką poza i w granicach Polski realizujemy wyłącznie na podstawie wcześniejszej  opłaty za usługę i przesyłkę kurierską.
Po pobraniu zlecenia naprawy prosimy je wypełnić i wraz z uszkodzonym urządzeniem wysłać na adres serwisu. Przeprowadzimy diagnostykę, wycenę i po akceptacji kosztów wykonamy naprawę.

paczkaPo naprawie odeślemy telefon wraz z kartą gwarancyjną przesyłką kurierską ubezpieczoną.
Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem należności przez kuriera.

Jak zamówić naprawę ?

– To bardzo proste !

-Należy pobrać formularz zlecenia naprawy.
POBIERZ ZLECENIE NAPRAWY
– Wypełnij formularz
– Dokonaj wpłaty na konto podane w zleceniu
– Zapakuj bezpiecznie telefon z formularzem i wyślij na adres serwisu :

Smart-Service GSM
ul. Worcella 2
42-202 Częstochowa
tel. 799 876 333

Dla wyszukiwarki: Bez wychodzenia z domu-naprawa telefonów i tabletów w miejscowości Bieruń. Smart-Service GSM z Częstochowy ul.Worcella 2 zaprasza do skorzystania z naszych usług. Uszkodzony telefon lub tablet można dostarczyć osobiście lub przesłać do nas poczta lub kurierem.